, 1 Жовтня
booked.net

До Дня прапора у пологовому на Вінниччині влаштували фотосесію для малюків

У пологовому відділенні Калинівської  центральної районної лікарні влаштували тематичну фотосесію, присвячену Дню прапора України. Новонароджених малюків фотографували загорнутими у національний стяг, повідомляють у Калинівській міській раді

“Раніше ми фотографували немовлят у жовто-блакитному знамені лише до свята, а з початком повномасштабної війни усі матусі хочуть, щоб сфотографувати їхніх немовлят з українським прапором. Це вже традиція, якої ми дотримуємося. Це діти вільної України, майбутнє нашої держави”, — розповідає заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської центральної районної лікарні Людмила Яремчук.

 В ніч з 22 на 23 серпня там народилися четверо немовлят – три дівчинки та один хлопчик. Дітей загортали у синьо-жовті стяги.

З початку повномасштабної війни у Вінницькій області народилося 5202 немовлят. З яких – 2538 дівчаток та 2664 хлопчиків, повідомили у департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію На Вінниччині новонародженим немовлятам влаштували патріотичну фотосесію

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня