, 30 Травня
booked.net
1 Червня, 2021, 10:51

До Дня захисту дітей у Вінницькій бібліотеці пройде благодійний аукціон

Можна буде придбати творчі роботи відомих майстрів, письменників, дітей з обмеженими можливостями, студентів, а також насолодитись виступом хореографічного колективу.

Благодійний аукціон, який почнеться вже  об 11:00 у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх), організований задля порятунку важкохворого трирічного Максимка Вінніченка, повідомляє пресслужба Вінницької ОУНБ. Акція приурочена до Міжнародного дня захисту дітей.

Про мету заходу можна дізнатись вже з його назви – «Назустріч мрії». Організатори кажуть, що сім’я і діти – споконвічні цінності, які береже і сповідує наш народ, саме тому довкола цього благодійного аукціону об’єднались такі відомі митці, як Віктор Косаківський, Галина Чадюк, Олена Ільченко, Надія Іщенко, Ірина Шостак-Орлова, Надія Андрушкова, Надія Станіслав, Віра Ящук та Олена Репій.

Не залишились осторонь вихованці Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Їх роботи також можна буде придбати на аукціоні.

На заході представлять картини художниці Наталії Жишко і студентів відділення «Архітектура та містобудування» Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури, а також дитячі книги письменників-земляків Ірини Федорчук, Галини Рибачук-Прач, Олени Вітенко, Лариси Сичко.

Придбати лоти можна буде протягом усього дня, а усі виручені кошти, в тому числі і з благодійної скриньки, встановленої на заході, підуть на лікування маленького Максима і подарують йому шанс на одужання, його крок «Назустріч мрії».

«Захід організовано за підтримки управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики, Наталії Замкової, депутатки Вінницької обласної Ради,голови постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту; Катерини Поджаренко, депутатки Вінницької міської Ради, заступника голови постійної комісії зпитань освіти, релігії, культури, молоді та спорту; Тетяни Побережної, голови Вінницької обласної організації профспілки працівників культури, депутатки Вінницької обласної Ради; Ковальова Андрія – депутата Вінницької обласної ради; Лариси Сеник, директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А.Тімірязєва. У програмі заходу виступи представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських діячів, соціальних працівників та письменників», – повідомляється в анонсі Благодійного аукціону.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня