, 19 Травня
booked.net

До лав “Української Стратегії Гройсмана” долучилася засновниця музею села Кузьминці

Людмила Петрівна Щаслива, виконувачка обов’язків старости Кузьминецького старостинського округу Кунківської ОТГ, долучилася до «Української Стратегії Гройсмана».

Людмила Петрівна переїхала в Кузьминці з Івано-Франківська, і вже багато років це село для неї рідне.

Людмила Щаслива працювала медичною сестрою, завідувачкою фельдшерського і фельдшерсько-акушерського пунктів. Її добре знають як людину чуйну й турботливу, готову допомогти кожному, хто цього потребує.

Земляки обирали Людмилу Петрівну депутаткою Кузьминецької сільської ради (кількох скликань) і Гайсинської районної ради 5-го скликання, а колеги-медики обрали її секретарем госпітальної ради Східного госпітального округу.

Людмила Щаслива – ініціаторка кількох успішних грантових проєктів для сіл Кузьминці і Щурівці, організаторка створення музею села в Кузьминцях. Коли почалася епідемія коронавірусу, Людмила Петрівна стала координаторкою фонду “СтопВірус”.Очільник Оратівської ОТГ Ігор Барський та успішний аграрій Олександр Шевчук долучилися до "Української Стратегії Гройсмана"

“Я хочу, щоб наші села розвивалися, щоб люди в них жили заможно і комфортно. Саме тому я долучаюся до команди «Української Стратегії Гройсмана», адже в ній об’єднуються люди, які мають таку ж  мету, хочуть кращого майбутнього для своїх міст і сіл. Ми разом створюємо програму розвитку для всієї області, враховуючи особливості кожного населеного пункту. Володимир Гройсман не раз доводив свою відданість рідній Вінниччині, а його команда показала приклад успішного втілення «Стратегії 2020» у Вінниці. Тепер ми з Вінниччини розпочнемо будувати успішну Україну”, – переконана Людмила Щаслива.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня