До оборонців Києва доєднався вінницький добровольчий підрозділ “Буг”

У Вінниці був створений добровольчий підрозділ “Буг”, бійці якого сьогодні, 4 березня, приєднались до оборонців Києва. Про це повідомив вінничанин, народний депутат VIII скликання, ветеран АТО/ООС Андрій Тетерук.
Він зазначив, що вінницький добровольчий підрозділ складається із досвідчених та мотивованих бійців.
“Сьогодні оборона Києва посилилась мотивованими та досвідченими бійцями вінницького добровольчого підрозділу «БУГ». Тільки разом, об’єднавши наші зусилля, ми здатні дати відсіч агресору. Вінничани – добровольці вже на передовій, аби нищити ворога. Кожна українська громада готова зустріти ворога кулями та вогнем. Віримо в себе і працюємо на нашу перемогу! Цей шлях ми долаємо гідно і з честю!”, – написав Андрій Тетерук на своїй сторінці у Facebook.








