, 27 Січня
booked.net
1 Вересня, 2020, 12:14

До “Української Стратегії Гройсмана” долучилися відомі козятинські медики й активісти

В Козятині добре знають громадську активістку й успішну підприємницю Тетяну Єрмолаєву – її принципова позиція не раз ставала на заваді тим, хто плутав міський бюджет з власною кишенею. З повагою ставляться мешканці міста залізничників й до керівників медичних установ Ігоря Грубеляса та Юлії Радогощиної. Всі троє долучилися до «Української Стратегії Гройсмана» – бо вбачають у цій команді союзників й однодумців.  

На відміну від більшості столичних політичних партій, вибудованих «під лідера», «Українська Стратегія Гройсмана» створювалася як інструмент для сталого розвитку територіальних громад, захисту законних прав та інтересів простих вінничан. Природно, це викликає позитивну реакцію небайдужих земляків.

  • Відразу видно, що «Українська Стратегія Гройсмана» – це наші, вінницькі, – пояснює свій вибір громадська активістка й підприємниця Тетяна Єрмолаєва. – Команда Гройсмана довела, що може працювати й на рівні міста, і на рівні всієї держави. Там звикли працювати на випередження – так було і навесні, коли створений за ініціативою Володимира Борисовича спецфонд «СтопВірус» працював швидше й ефективніше державної медицини, забезпечуючи лікарів засобами індивідуального захисту – я тоді також долучилася до його роботі в якості координатора. Так сталося і влітку, коли команда Гройсмана ініціювала створення «Стратегії-2030» для кожної громади. «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда успішних й відповідальних професіоналів, тож я себе бачу саме там!

Ефективна діяльність спецфонду «СтопВірус» не могла не здобути високих оцінок з боку відповідальних менеджерів системи охорони здоров’я. Природно, це вплинуло й на їхні політичні симпатії.

  • Годі й казати, що спецфонд «СтопВірус», створений за ініціативою Володимира Гройсмана, зробив чимало корисного для вінничан – я на власні очі пересвідчився, наскільки це ефективна структура, коли долучився до її роботи як координатор, – ділиться заступник головного лікаря Козятинської центральної районної лікарні Ігор Грубеляс. – Тепер команда Гройсмана реалізує низку інших актуальних ініціатив – зокрема, «Стратегію-2030». Я впевнений, що «Українська Стратегія Гройсмана» спроможна змінити життя Вінниччини на краще. З фахівцями цієї команди у мене спільні цінності й інтереси – сталий розвиток громад на благо земляків.

 

 

  • «Стратегія-2030», з-поміж іншого, передбачатиме порядок взаємодії медичної інфраструктури в умовах нового адміністративно-територіального поділу, тобто команда Гройсмана з однодумцями бере на себе ініціативу й відповідальність і цього разу, – додає керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Радогощина. – Оцінюючи фаховий рівень  «Української Стратегії Гройсмана», я впевнена в успіхові всіх ініціатив цієї команди, тому й прийняла рішення долучитися до неї. Разом ми зможемо більше! Будувати успішну країну починаємо з Вінниччини!

 

Таким чином, стає очевидним, що успіх команди Володимира Гройсмана, яка реалізувала «Стратегію-2020» для Вінниці, дає сподівання досягти аналогічних позитивних зрушень у всіх територіальних громадах області.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня