, 25 Червня
booked.net

До Вінниці прибуло 29 тонн гуманітарної допомоги з Норвегії

Гуманітарний хаб Вінниця, заснований фондом громади “Подільська громада” спільно із Вінницькою міською радою, отримав гуманітарний вантаж із Норвегії.

Зі скандинавської країни до Вінниці прибуло 29 тонн продовольства: 13 тонн – масла, 8,5 тонн – сухого молока, 3,8 тонн – води у пляшках, 3,7 тонн – корму для тварин.

Гуманітарний вантаж розподілили за потребами. Більшу частину масла отримали місця прихистку внутрішньо переміщених осіб та лікарні, де лікуються поранені бійці, адже цей молочний продукт насичений вітаміном D, що важливо для збалансованого харчування. А також наші військові на фронті.

Корм для тварин відправляється волонтерським організаціям, які опікуються чотирилапими, а питна вода – на передову до захисників.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить вінницький гуманітарний хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії Вінницький гуманітарний хаб отримав 29 тонн продовольства з Норвегії

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня