, 24 Жовтня
booked.net
25 Січня, 2021, 10:16

До Вінницького музею повертається відреставрований стіл Петлюри

Легендарний стіл Петлюри, який був на реставрації у Києві, уже в лютому повертається до Вінницького краєзнавчого музею. Про це повідомляють у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

«Виконав цю титанічну роботу завідувач науково-дослідного відділу реставрації меблів Олександр Закусило. Результат перевершив всі наші очікування: стіл набув первісного оригінального вигляду, його доповнено втраченими деталями.  Легендарний реставрований «Стіл Петлюри» уже в лютому займе своє чільне місце у 11 експозиційній залі». – повідомляють на сторінці Краєзнавчого музею у соцмережі.

Результати реставрації унікального та знаного експоната з колекції Вінницького краєзнавчого музею розглядалися на засіданні реставраційної ради

Національного науково-дослідного реставраційно центру України.  Участь у ньому взяли і директорка Вінницького краєзнавчого музею Катерина Висоцька та головна зберігачка Тетяна Євсейчева.

На реставрацію до Києва стіл Петлюри передали ще у 2019 році. Це кабінетний стіл ХІХ ст., що був у кабінеті голови Директорії УНР Симона Петлюри під час його перебування у Вінниці.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня