, 28 Вересня
booked.net

До волонтерського центру Вінницької облради надійшли гуманітарні вантажі з Німеччини та регіонів України

Сьогодні, 19 березня, волонтерський центр, який працює в колишньому кінотеатрі ім. Коцюбинського, прийняв і розвантажив кілька машин з гуманітарною допомогою від іноземних та українських благодійників.

– Наш волонтерський центр отримав гуманітарну допомогу – медичні препарати та перев’язувальний матеріал – для військових та  внутрішньо переміщених осіб від німецьких друзів – інтернет-магазину Posylka.de! – повідомила Ірина Лозова, координаторка центру, радниця голови обласної Ради з питань молодіжної політики.

Крім того, за словами Ірини Лозової, ще один вантаж був прийнятий спільно з  БО «БФ «Подільська громада».

– Ця гуманітарна допомога прибула з Нюрнберга до Тячева, а з Тячева – вже до Вінниці, – розповідає Ірина Лозова. –  Близько тонни  вантажу – для потреб переселенців та тих, хто в гарячих точках немає доступу до засобів гігієни, дитячого харчування та дитячої гігієни. Причому, родина Федоришиних самостійно привезла все це з Німеччини до Вінниці. Їхня донька вийшла заміж за громадянина Німеччини, і тепер вся родина допомагає Україні.

У волонтерському центрі також розвантажили машину з одягом, засобами гігієни та дитячим харчуванням, яка приїхала від приватної фірми з Новодністровська.

– Цій допомозі завдячуємо Благодійному Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», який очолює депутат обласної Ради Андрій Ковальов, – зазначає Ірина Лозова. –  До речі, Фонд сьогодні прийняв ще один вантаж із Німеччини.

Ірина Лозова підкреслює, що зараз різні волонтерські та благодійні організації працюють спільно та координують свою роботу.

– Ми – разом! У нас – одна мета. Це – наша перемога! – додає координатора.

Частину отриманих медикаментів і засобів гігієни з волонтерського центру вже передано Науково-дослідному інституту реабілітації осіб з інвалідністю, який сьогодні приймає бійців-захисників.

Довідково. Волонтерський центр, організований у Вінниці обласною Радою, працює, фактично, в режимі 24/7 у колишньому кінотеатрі ім. Коцюбинського. Для потреб військових та цивільного населення волонтери приймають необхідні речі, – переважно – ліки та інші медичні засоби.

До волонтерського центру Вінницької облради надійшли гуманітарні вантажі з Німеччини та регіонів України

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня