, 4 Лютого
booked.net
10 Вересня, 2020, 17:43

Допомога спецфонду “СтопВірус” у Вапнярці була відчутною для людей, – Дем’ян Буксир

В розпал пандемії коронавірусної хвороби низка людей відчули потребу не стояти осторонь проблеми, а  допомагати тим, хто потребує підтримки. Об’єднавшись з однодумцями,  допомогти своїм землякам вирішив начальник відділу з контролю за використанням та охороною земель  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дем’ян Буксир з Вапнярки.

В ефірі телеканалу «ВІТА» Дем’ян Буксир розповів, що у квітні долучився до спецфонду «СтопВірус», який був ініційований Володимиром Гройсманом та діяв на базі БФ «Подільська громада. Спецфонд допомагав медичним закладам та громадянам, які потребували підтримки.

Вапнярські лікарі отримували неодноразово допомогу. Я привозив захисні маски, бахіли, дезінфікуючі засоби та багато іншого, ми розуміли, що все це необхідність для роботи лікарів, а держава  не може їх вчасно забезпечити.

Багато роботи доклади і для допомоги людям, адже, як пояснює пан Дем’ян, коли був запроваджений карантин, багато хто залишився без роботи і засобів для існування.

Я вирішив стати містком між людьми, які хочуть допомогти та тими, хто потребує цієї допомоги. Сформував команду, розмістив на своїй сторінці на Фейсбук номер телефону і люди почали звертатися. Телефонували багатодітні сім’ї, непрацюючі громадяни, сім’ї, в яких є люди з інвалідністю, пенсіонери – ми формували списки і допомагали.

Допомога спецфонду "СтопВірус" у Вапнярці була відчутною для людей, - Дем'ян Буксир

За словами Дем’яна Буксира діяльність спецфонду «СтопВірус» у Вапнярці була дуже активною і відчутною для людей.  Каже, що дзвонили навіть з інших районів і просили допомогти.

Ми звичайно допомагали всім, адже розуміли, що люди звертаються, бо дійсно потребують нашої підтримки. Коли передавали продуктову допомогу людям, завжди дотримувалися усіх засобів захисту, щоб нікого не наражати на небезпеку. Користувалися масками, рукавичками, навіть, обробляли пакети з продуктами дезінфікуючими засобами,

–  каже Дем’ян Буксир.

Дем’ян Миколайович також розповів, що під час своєї благодійної діяльності допомогу передавали і в Вапнярську міську лікарню. Але її закрили у липні, що обурило місцевих мешканців, адже в країні триває пандемія COVID-19.

Закрили, через відмову Національної служби здоров’я України фінансувати цей заклад. Місцева влада не зробила нічого, щоб виконати потрібні для цього умови. Не було ні потрібного обладнання, ні відповідного персоналу. Жителі Вапнярки з таким рішенням не погоджувалися, але  місцеві депутати вирішили  ліквідувати заклад.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого