, 10 Червня
booked.net

Допомогти зенітникам: вінницькі волонтери виготовляють станини для кулеметів ППО (ФОТО)

Вінницькі майстри працюють не покладаючи рук аби наблизити нашу перемогу. Відтак, волонтери виготовляють удосконалені станини для ураження цілей в повітрі. Вони можуть посили роботу нашої ППО. Про це розповів вінничанин Денис Романовський.

«Таку станину можна на землю поставити чи на автомобіль, вона має такий кут обстрілу, щоб збивати повітряні цілі, ворожі дрони-камікадзе.Зверху на станину можна встановлювати різні види кулеметів, приміром Калашникова, великокаліберний ДШК, Браунінг більшого калібру. Також станину можна встановити на пікап і виїжджати в будь-яку точку», – розповідає Денис Романовський.

За словами волонтера, майстрам вдалося виготовити 10 таких станин, для роботи на землі і 20 для автомобілей. Нагальна потреба у матеріалах.

«Нам дуже необхідний матеріал для виготовлення це – метал, розхідники, болти. Замовлень багато. Робимо постійно, навіть не встигаємо, з тими об’ємами. Адже часто доводиться працювати запускаючи генератори, допоки відсутня електрика, а це затратно і тому потрібно залучати більше коштів», – зазначає Денис Романовський.

Фінансово підтримати проекти волонтерів можна задонативши на карту 4731 2196 1656 6992.

 

 

 

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня