, 26 Травня
booked.net

Допомогу технікою та спеціальним спорядженням отримали з Польщі та Німеччини рятувальники Вінниччини

У селищі Літин бійці ДСНС отримали черговий транш гуманітарної допомоги на суму понад півмільйона гривень, – повідомляють у ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

4 лютого 120 пожежно-рятувальних поясів зі страхувальною обв’язкою та 88 одиниць спеціального захисного одягу передані не лише надзвичайникам вінницького гарнізону, а й двом командам «Добровольців-вогнеборців» Літинської селищної територіальної громади та державної установи «Літинська виправна колонія (№123)».

Сучасне спорядження та бойовий одяг прибув на Вінниччину з Польщі, завдяки партнерським відносинам та 15-річній співпраці між Літинською громадою та містом Вольштин. Останні, цього разу, виступили у якості координатора та сприяли передачі від уряду міста Люббен (Німеччина) гуманітарної допомоги спрямованої для вогнеборців.

Варто зазначити, що з моменту підписання угоди про співпрацю між містами-побратимами, вінницькі рятувальники гуманітарну допомогу отримали вже вп’яте. Серед отриманого майна було не лише спорядження, а й два пожежних автомобілі, які наразі знаходяться на бойовому чергуванні в добровольчих підрозділах вогнеборців.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня