, 17 Травня
booked.net

Дороги, теплопункт, проєкти громадян: Сергій Моргунов окреслив завдання перед Вінницько-Хутірським старостатом

Капітальний ремонт доріг, новий теплопункт, облаштування підліткового клубу, реалізація проєктів «Бюджету громадських ініціатив»  – такі завдання стоять перед Вінницько-Хутірським старостинським округом у 2022 році.  Завдання окреслив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає пресслужба міської ради.

Голова громади заявив, що наразі важливо інтегрувати Вінницько-Хутірський округ у систему вінницьких стандартів якості життя.

«Вже зроблено потрібні кроки. І головне – люди відчувають зміни. Вдячний за зворотний зв’язок від мешканців. Але це тільки початок – разом з вами ми далі ідемо по планах Стратегії 3.0», – каже Сергій Моргунов.

Серед завдань для старостату на 2022 рік – зробити капітальний ремонт ділянок доріг на вул. Ватутіна та вул. Зелена у Вінницьких Хуторах. Також – збудувати тепловий пункт для дитсадка та амбулаторії у Писарівці, реалізувати проєкти, які перемогли у «Бюджеті громадських ініціатив-2021».

Окрім того, у цьому році планується облаштувати приміщення підліткового клубу VinSmart у Вінницьких Хуторах та ввести додаткові гуртки за бажанням громади у Писарівці. Крім того, серед завдань – відкрити аптеку на базі Вінницько-Хутірської амбулаторії, розробити проєктну документацію (щоб у перспективі запустити процес комплексного утеплення Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв).

Міський голова Сергій Моргунов наголосив на тому, що Вінницько-Хутірський округ має бути не просто одним з найбільших в Україні, а максимально комфортним для кожного мешканця.

Нагадаємо, вже рік як Вінницькі Хутори, Писарівка та Щітки стали частиною Вінницької громади.

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня