, 5 Червня
booked.net

“Довіряйте лише офіційній інформації!”: Вінницькі екологи спростували фейк про забруднення повітря

Фахівці ДУ “Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ” 9 лютого відвідали житлову забудову по вулиці Стеценка, де, за оприлюдненою у мережі неправдивою інформацією, було зареєстровано перевищення твердих речовин в атмосферному повітрі в 13 разів понад норму.

Як повідомляє Центр, на момент відбору на поверхні землі, яка вкрита снігом, слідів наявності будь-яких твердих часток не зареєстровано. Зразки доставлені в лабораторію та проведено визначення наявності вмісту пилу недиференційованого за складом в них.

За результатами досліджень концентрація пилу недиференційованого за складом складає – ‹ 0,26 мг/дм³ (нижче межі чутливості методу), що не перевищує гранично-допустиму концентрацію (ГДК- 0,5 мг/м³) згідно вимог наказу від 14.01.2020 року №52 “Про затвердження гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць”.

“Шановні мешканці нашого міста та Вінницької області! Тримайте спокій та довіряйте лише офіційній інформації з перевірених джерел”, – закликають фахівці.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня