, 10 Червня
booked.net

Друк імплантів – це нова реальність від вінницьких медиків

Те, що здається неможливим, вже використовується у Подільському регіональному онкоцентрі. Завдяки надсучасним 3D-технологіям ми виконуємо обʼємні операції, навіть на складних ділянках тіла. Це кропітка робота великої команди фахівців, та результат того вартий!

Про сучасні технології простими словами.

На спеціальному 3D принтері  друкуються титанові імплантати та пластини за індивідуальними параметрами наших пацієнтів. Вони необхідні для усунення післяопераційних дефектів, наприклад після видалення пухлини.

Минулого року на базі Подільського онкоцентру провели 140 операцій. Оперували на базі відділенні пухлин голови та шиї.

Одна із пацієнток мала злоякісну пухлину нижньої щелепи. Лікарі виконали надскладну операцію з видалення частини щелепи та дна порожнини рота з реконструкцією індивідуальним титановим імплантом. Його зафіксували за допомогою титанових гвинтів.  Як результат, “Ні” пухлині і “Так” здоровій посмішці нашого пацієнта.

Операцію проводила хірург-стоматолог Подільського онкоцентру – Жанна Блеснюк.

“ЗD технології ми застосовуємо уже з 2019 року. За цей час ми змогли повернути до звичного життя десятки пацієнтів. Цей метод дає можливість відновлювати видалену частину щелепи та дефект м’яких тканин. Ми зберігаємо її природну форму. Ми закликаємо вінничан не відкладати турботу про своє здоров’я до Перемоги, а при найменших ознаках хвороби звертайтеся до лікарів чи просто прийдіть на профілактичний огляд”, – розповіла Жанна Блеснюк.

Як вам такий метод лікування? Діліться думкою в коментарях.

Обирайте для себе сучасну медицину та лікарів-професіоналів. Записуйтеся на консультацію за номерами 0432-65-52-71; (067)-455-24-60; (050)-010-58-05.

Всім здоровʼя!

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня