, 11 Серпня
booked.net

Дружині та синам полеглого мешканця Барської громади передали орден “За мужність”

Дружині та синам загиблого уродженця Барської громади молодшого сержанта, командира саперного відділення Романа Шиманського вручили орден «За мужність».

Про це 21 липня поінформували у Військовій частині А0853.

Командир військової частини та міський голова вручили дружині та синам орден «За мужність» III ступеня, яким посмертно нагородили молодшого сержанта Романа Шиманського, відповідно до Указу Президента України №220/2022 від 07.04.2022, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що 27 лютого взвод інженерних загороджень виконував бойове завдання в передмісті столиці та був атакований військами російської федерації. Саме тоді 38-річний молодший сержант Шиманський Роман Володимирович загинув героєм від рук російського окупанта.

З 2006 року до останнього подиху Роман Шиманський гідно та з честю служив українському народові. Мав прекрасну дружину, виховував двох синів, будував будинок, жив заради здійснення мрій своєї родини. Але, на жаль, війна не обирає і часто  забирає кращих. Роман до останнього подиху не зрадив військовій присязі та честі воїна, – читаємо у повідомленні.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня