, 29 Травня
booked.net

Духовенство ПЦУ на Вінниччині готується до святкування Дня Хрещення Русі-України

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці 25 липня відбувся урочистий молебень, яким на Вінниччині розпочалося святкування Дня Хрещення Русі-України та Дня Української Державності. Це свято відзначається 28 липня. 

Як інформують у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ, молобень відправив відправив митрополит Вінницький і Барський Симеон за участю представників духовенства з усіх благочинь єпархії.

Духовенство молилось про утвердження незалежності Української держави, просили подати владі, війську та всьому народові українському однодумність, згоду та мир, а над ворогами і супротивниками, що сіють розбрат і ворожнечу, – скору перемогу. Просили священники, щоби Господь дарував воїнам українським мужність та силу вірно Батьківщину від супротивників її обороняти.

Прийми, Господи, молитви і працю нашу, що докладаємо ми на помноження любові серед усіх людей світу цього. Землю Українську захисти від усіх бід і, насамперед, війну припини, перемогу народу українському подавши та справедливий мир. Владі українській мудрість додай, усім людям Твоїм даруй розраду і втіху, Церкву Твою в країні нашій зміцни і примнож, і всіх людей Твоїх у Православ’ї і благочесті затверди”, – звернувся у молитві митрополит Симеон. 

Такі ж молебні і Літургії будуть відправлені на парафіях Вінницько-Барської єпархії 28 липня, безпосередньо в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, в День Хрещення Київської Русі-України та День Української Державності.

Нагадаємо, що 28 липня в Україні відзначаються День пам’яті Хрестителя Русі-України святого рівноапостольного князя Володимира, День Хрещення Київської Русі-України та День Української Державності, який був встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня