, 30 Травня
booked.net
20 Квітня, 2021, 11:16

Два нових дитсадки відкриють у Вінниці цьогоріч

У Вінниці планують відкрити два нових заклади дошкільної освіти впродовж року. Також проводять реконструкцію і добудову інших, повідомляє Вінницька міська рада.

Для того, щоб забезпечити вінничан доступною дошкільною освітою, у II кварталі 2021 році планують відкрити дитсадок №33 за адресою вулиця Ватутіна,147-Д. А у III кварталі 2021році – дитячий садочок за адресою вулиця Немирівське шосе, 94-К.

Окрім цього, зараз триває реконструкція дитячого закладу №16, який функціонує з 1958 року.

Також планується добудова закладів дошкільної освіти на території села Малі Крушлинці та села Стадниця Вінницької територіальної громади.

У порівняні з минулим роком черги до садочків не змінились, 281 дітей чекають на можливість відвідувати дитячий дошкільний заклад. У відповідь на інформаційний запит у департаменті освіти Вінницької міськради зазначили:

«Наявність черги зумовлена тим, що у нових густонаселених мікрорайонах заклади переповнені, хоча більшість інших мають вільні місця.»

Усі дитячі садочки майже в повному обсязі забезпечені працівниками. Також батьки можуть ознайомитись з усією необхідною інформацією на сайті Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня