, 1 Жовтня
booked.net
13 Вересня, 2021, 17:07

Два нових світлофорних комплекси облаштують у Вінниці

Виконком Вінницької міської ради надав дозвіл КП «Вінницька спеціалізована монтажноексплуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» на проектування установлення світлофорного об’єкту «вул. Тиврівське шосе – мікрорайон «Райдужний».

Документ опублікований на сайті міської ради.

Світлофор планують встановити на перехресті біля авторинку на Тиврівському шосе.

«Надати дозвіл комунальному підприємству «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» на проектування установлення світлофорного об’єкту «вул. Тиврівське шосе – мікрорайон «Райдужний» в м. Вінниці.

2. Зобов`язати замовника:

2.1. Розробити проектно-кошторисні документації та затвердити їх в установленому порядку.

2.2. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єктів до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.3. Після завершення будівництва, до прийняття об’єктів до експлуатації, виготовити та погодити у встановленому порядку виконавчу зйомку М 1:500 та подати службі кадастру департаменту архітектури та містобудування з відомостями про мережі, в т.ч. вулично-дорожню мережу, відповідно до ДБН Б.1.1-1Б:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру», – зазначено в документі.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня