, 3 Жовтня
booked.net

Два проєкти-переможці конкурсу “Комфортні громади” реалізують у Шаргороді

Перебуваючи на Шаргородщині з робочою поїздкою, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий ознайомився з ходом виконання проєктів-переможців конкурсу  обласної Ради «Комфортні громади».

Шаргородський міський голова Володимир Барецький продемонстрував результати роботи зі створення зони відпочинку у центрі міста по вулиці Героїв Майдану біля кінотеатру.

Нині там проведені ремонтно-відновлювальні роботи та благоустрій території з облаштуванням площі біля центральної ялинки.

Бюджет проєкту становить понад 948 тис. грн, з них: кошти обласного бюджету – 334 500 грн, з міського  – понад 370 тис. грн.

– Ми завершуємо встановлення бруківки. Але вже зараз видно результат – сквер змінився та став гарним місцем дозвілля і відпочинку. Під час новорічно-різдвяних свят люди це вже відчують, – зазначив Володимир Барецький. – Нині ми працюємо над створенням молодіжного простору, який дасть можливість молоді змістовно проводити дозвілля та спілкуватися не лише онлайн, а й наживо.

Другий проєкт, який реалізовує Шаргородська громада, спрямований на реконструкцію й облаштування міського скверу. На його території розташований пам’ятник «Загиблим воїнам» та пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи. Уже демонтували огорожу та застарілі декоративні елементи, вирубали аварійні дерева та облаштували зручні пішохідні доріжки. Планується встановити тематичні лавки, фонтан та висадити декоративні дерева та кущі. Бюджет проєкту становить – 701 272  грн, з обласного бюджету спрямовано – 330 тис. грн, з міського – понад 370 тис. грн.

– Об’єкти, які ми оглянули у Шаргороді, спрямовані, в першу чергу, на зручність і комфорт жителів. Кошти з обласного бюджету, для реалізації цих об’єктів, були використанні в повному обсязі, і тепер ми бачимо результат, – прокоментував Вячеслав Соколовий.

Проєкти відповідають напрямам конкурсу «Сучасна громада» та «Культурний розвиток громади».

Два проєкти-переможці конкурсу "Комфортні громади" реалізують у Шаргороді

Два проєкти-переможці конкурсу "Комфортні громади" реалізують у Шаргороді

Два проєкти-переможці конкурсу "Комфортні громади" реалізують у Шаргороді

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня