
1 грудня 2021 року Парламент прийняв постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти». Премією відзначено 30 педагогічних працівників, кандидатури яких було обрано за місцем роботи після відкритого громадського обговорення. Серед них двоє вінничан.
Премії отримали:
Коваль Людмила Арсентіївна – вчителька початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради»
Погончик Григорій Олексійович – директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Кожна премія становить 136 200 грн.









