, 7 Лютого
booked.net

Двоє вінничан загинули в авіакатастрофі на Харківщині

Серед 27 загиблих курсантів в авіакатастрофі на Харківщині було двоє вінничан – Максим Хом’ячук та Роман Корчовський. Нині вся Україна висловлює співчуття родинам загиблих, зокрема, і вінницький міський голова Сергій Моргунов, повідомляє Місто.

Нагадаємо, 25 вересня у Харківській області впав літак. Авіакатастрофа сталася близько 20:45 поблизу міста Чугуїв. Літак впав неподалік аеродрому, що біля Ростовської траси. На борту літака знаходилися курсанти Харківського університету Повітряних сил, які здійснювали навчальний політ.

Загиблий Максим Хом’ячук родом із села Новоживотів Оратівського. Мама працює поштаркою у селі. Батько був на заробітках у Польщі. Після страшної новини він виїхав у Харків, адже потрібно ідентифікувати тіло. У сім’ї двоє синів, родина живе скромно. Максим сам вступив у Харків. Він вчився на п’ятому курсі, літав вже не один раз. Востаннє хлопець зв’язувався з рідними два дні тому, розповідав, що будуть навчальні польоти.

Другий загиблий вінничанин – Роман Корчовський, він родом з Крижополя.

Авіакатастрофа на Харківщині приголомшила всю Україну. Загинуло 27 людей, серед яких були члени екіпажу, офіцери та 21 курсант. За інформацією СБУ, командир екіпажу літака АН-26 перед катастрофою доповів про відмову лівого двигуна і запросив захід на посадку. В свою чергу Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що літак АН-26, скоріш за все, зачепився крилом за землю. Нині слідчі ДБР розглядають чотири версії катастрофи військового літака АН-26 на Харківщині.

Наразі розпочато досудове розслідування за статтею 416 Кримінального Кодексу України.

За інформацією ДБР, перевіряються наступні версії слідства: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарату; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків екіпажем; неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за керування польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський заявив, що сім’ям загиблих виплатять одноразову грошову допомогу у розмірі 1 мільйона 576 тисяч гривень. Виплати передбачені згідно із законом України про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого