, 26 Вересня
booked.net
6 Лютого, 2021, 10:00

Диверсією назвав Гройсман рішення влади купувати електроенергію в Росії

Рішення влади купувати електроенергію у Російської Федерації підриває енергетичну безпеку держави і позбавляє Україну можливості інтеграції до європейської енергосистеми. Про це заявив прем’єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман.

– Сьогодні фактично цими діями — відкриттям імпорту з Росії — нам закривають можливості інтеграції до європейської енергетичної системи. Диверсія, причому навмисне. Я переконаний, що за це хтось повинен відповідати і буде відповідати, – зазначив він в ефірі телеканалу «Україна24».

Рішення дозволити російським енергокомпаніям заробляти на поставках в Україну, на думку Гройсмана, прийнято навмисно, аби зруйнувати українську енергосистему.

– Вони беруть, відкривають шлюз і запускають в Україну російську електроенергію. У нас сьогодні йде війна з Росією. Росія діє абсолютно гібридно. У нас є військові дії на сході, у нас є економічний тиск на Україну, у нас є інформаційна війна, яку веде проти нас Росія – багато різних напрямків, по яких Росія намагається послаблювати Україну, – наголосив Гройсман.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня