, 9 Грудня
booked.net

Диверсією проти фермерів  назвав Гройсман законопроект про оподаткування земельних паїв

Законопроєкт, основним нововведенням якого є запровадження мінімальної податкової сплати з кожного гектара землі сільгосппризначення, незалежно від того, скільки заробив фермер, пропонують  запровадити нардепи від “Слуги народу” та групи “Довіра”.  Податковий комітет ВР у червні рекомендував прийняття цей документу за основу. У законопроекті йдеться про податок у шість тисяч гривень за пай і стосується це пересічних власників землі.

Категорично проти ухвалення такого закону виступає Володимир Гройсман, прем`єр-міністр України (2016-2019 рр.). На  своїй сторінці у Фейсбук Володимир Борисович написав:

Диверсією проти фермерів  назвав Гройсман законопроект про оподаткування земельних паїв

Ідея оподаткування невеликих ділянок землі може фактично знищити українське сільське господарство і виглядає як диверсія. Там, де держава повинна підтримувати, все може статись навпаки. Автори цього недолугого законопроєкту можуть фактично знищити середній сільськогосподарський клас ще до його народження, а дрібний фермер може просто зникнути. Законопроєкт про оподаткування земельних паїв – це ще одне доповнення до антифермерського закону про землю, проти якого я виступав. Щоб позбавити українців землі треба не просто «відкрити ринок», треба ще зробити так, щоб у людей не залишилось іншої можливості, окрім як піти на цей ринок і продати її. Замість того, аби розробляти нові програми підтримки українського фермерства, автори законопроєкту фактично позбавляють тих же фермерів можливості працювати на своїй землі. Цей податок просто змусить селян продавати свою ділянку великим латифундистам. І я не здивуюсь, коли потім українську землю приберуть до рук іноземні власники. Я категорично проти цього. І Уряд Гройсмана завжди був на боці саме фермерів, максимально їх підтримуючи. Я багато спілкуюсь з селянами. І я знаю, як їм важко, особливо зараз. То невже замість руки допомоги держава має їм простягнути руку, яка забере в них останнє? Наполягаю: цей законопроєкт не повинен бути проголосований. Сподіваюсь, депутатам стане на це здорового глузду. – каже Володимир Гройсман

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня