, 27 Січня
booked.net

Ексголова Шаргородської РДА Катерина Кедик: “З командою «Української Стратегії Гройсмана» будуватимемо успішну країну”

Ексголова Шаргородської РДА Катерина Кедик стала керівником партійної  організації «Української Стратегії Гройсмана» у Шаргородському районі. Катерина Кедик понад два роки очолювала Шаргородську райдержадміністрацію, і на цій посаді зарекомендувала себе як виважений керівник, який вміє прислухатися до людей, адекватно сприймає критику, вміє цінувати професіоналізм. У Шаргородському районі її знають як людину принципову та небайдужу. П’ять разів земляки обирали її депутатом районної ради.

Нині Катерина Станіславівна – заступник директора сільського товариства з обмеженою відповідальністю «Хлібороб», в якому вона працювала ще до призначення на посаду голови РДА.У Жмеринці "Українську Стратегію Гройсмана" очолив міський голова Анатолій Кушнір

“Команда Володимира Гройсмана об’єднує небайдужих людей, які прагнуть бути корисними своїм містам і селам. У ній зібралися однодумці, які переконані, що успішну Україну слід починати будувати з успішної Вінниччини.Я хочу працювати в цій команді, тому радо долучилася до неї, – каже Катерина Станіславівна. – Зараз з ініціативи Володимира Гройсмана розробляють стратегії розвитку громад і всієї області, і я впевнена, що саме так потрібно планувати майбутнє. Вінницю, в якій свого часу Володимир Борисович був міським головою, уже кілька років поспіль визнають найкомфортнішим містом, а змінюватися на краще Вінниця почала саме під час його головування. Успішними були й чимало масштабних проєктів Уряду Гройсмана, саме він розпочав процес децентралізації в Україні – одну з найбільш успішних реформ”.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня