, 21 Жовтня
booked.net
9 Липня, 2021, 14:40

Фестиваль “Мистецьке літо” пройде у Щітках

12 липня на площі біля клубу у селі Щітки відбудуться заходи у рамках проєкту «Мистецьке літо». Для місцевих жителів проведуть різні майстер-класи, в тому числі з рогозоплетіння. Також запланована концертна програма, перегляд фільму та виставки.

З початку липня у Великій Вінниці реалізовується проєкт «Мистецьке літо». Його гасло – «Мистецтво єднає». Адже такі проєкти покликані згуртовувати громаду. 3 липня заходи відбулись у селі Великі Хутори. А 12 липня, у День Петра та Павла, «Мистецьке літо» пройде у селі Щітки.

Тут о 17:00 розпочнеться проєкт «Читай місто». На заході буде представлена виставка книг, серед яких новинки сучасної літератури. Також тут пройде експозиція виробів декоративно-прикладного мистецтва. Всі охочі зможуть долучитись до майстер-класів. Майстрині Галина Заєць та Надія Іщенко познайомлять присутніх з техніками  рогозоплетіння. Також працюватимуть  тематичні фотозони.

О 18:00 на гостей свята чекатиме концертна програма за участю аматорських колективів Вінницької МТГ. Вокальний ансамбль «Журавлина» Щітецького клубу розпочне концерт  піснею «Ой, ти, Петре». Виступить і молодіжний ансамбль «Мрія» та дитячий хореографічний колектив «Вітрила».

Виступлять на святі і  гості: вокальний  ансамбль «Діаманти» з Писарівки,  фольклорний колектив «Берегиня» Стадницького будинку культури, народний аматорський ансамбль «Водограй» та  жіночий вокальний ансамбль «Подолянка» Гавришівського будинку культури. Порадують гостей свята й хореографічний колектив «Благо» та вокальна студія «Імпреза» з Вінниці. Зірковий гість – запальний гурт «Фанфари-Купали».

А о 21:00 всі бажаючі зможуть переглянути сімейну комедію «Готель для собак».

(без назви)

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня