, 27 Червня
booked.net

Філіал Харківського університету внутрішніх справ відкриється у Вінниці

Відтепер філіал Харківського національного університету внутрішніх справ працюватиме у Вінниці. У зв’язку з військовою агресією РФ на навчальний заклад змінив своє місце розташування. Навчання для курсантів здійснюється за державним замовленням (безоплатно).

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

“Майбутні офіцери зможуть здобути вищу освіту за спеціальностями «Право», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Кібербезпека» та «Превентивна діяльність». Під час навчання курсанти отримують стипендію, забезпечуються харчуванням, форменим одягом та проживанням у гуртожитку (протягом 1-го курсу). З моменту зарахування на навчання курсантам рахується вислуга проходження служби в Національній поліції України. Після закінчення навчання всі курсанти в обов’язковому порядку працевлаштовуються на службу в підрозділи поліції за отриманою спеціальністю”, – йдеться у повідомленні.

Прийом на навчання здійснюється за результатами проходження абітурієнтом індивідуальної співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості та складання нормативів з фізичної підготовки (біг на 100 м та комплексна силова вправа).

Національний мультипредметний тест та ЗНО не обов’язкові (можуть подаватись за бажанням вступника), біг на 1000 м не складається.

Для участі у вступній кампанії необхідно:

  1. Подати онлайн анкету на сайті https://osvita.np.gov.ua/
  2. Підготувати та подати встановлені документи до найближчого підрозділу поліції (за місцем проживання) для оформлення особової справи та направлення її до закладу вищої освіти.
  3. Пройти військово-лікарську комісію МВС.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за тел. (0432) 594-222, (067) 430-52-67.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня