Філологічний факультет Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу відзначив 15-річчя

30 березня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк побував у комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Це єдиний коледж в Україні, який готує бакалаврів з германської та української лінгвістики.
Цього дня, 15 років тому, в коледжі було утворено філологічний факультет, який став як окремий підрозділ коледжу в 2016 році. Перший прийом на спеціальність «Філологія (англійська, німецька)» було здійснено ще в 2007 році. Загалом із факультету випустили 420 педагогічних фахівців.
Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк привітав колектив навчального закладу зі святом. Він зазначив, що за 15 років роботи філологічний факультет закладу довів, що він – потужний осередок освіти та науки.
– Ви відбулися як заклад, ви підтверджуєте свій статус. Це – величезна праця, – звернувся Ігор Івасюк до працівників коледжу. – Мова – це душа народу. Тому ви справді тримаєте освітній та культурний фронт. Ми бачимо, що ворог робить на окупованих територіях, – найперше він знищує українську мову, українську освіту, українську культуру. Тому, захищаючи нашу мову, ви захищаєте нашу ідентичність – і цим вносите свій величезний внесок у нашу перемогу.
Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк вручив Почесні грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації кращим педагогам коледжу.
Філологічний факультет – окремий повноцінний підрозділ коледжу, робота якого спрямована на розвиток молоді та підтримку країни.
– Від імені адміністрації, профспілкової організації, студентського самоврядування вітаю керівництво нашого факультету, всіх студентів, викладачів, науковців – всіх, хто причетний до цієї великої гарної справи навчати, – сказав директор коледжу Костянтин Войцехівський. – Ви навчаєте не тільки рідної мови, а й англійської як мови міжнародного спілкування. Бажаю всім вам миру, щастя, здоров`я і подальших творчих успіхів.
Нині факультет є потужним осередком лінгвістичної освіти та центром підготовки висококваліфікованих фахівців з іноземних мов та з української мови в регіоні. Філологи-бакалаври можуть обіймати посади в засобах масової інформації, творчих спілках, працювати вчителями в середніх школах, перекладачами та й скрізь, де потрібна вища гуманітарна освіта. Нині на філологічному факультеті здобуває освіту близько двохсот студентів.