, 1 Жовтня
booked.net
13 Жовтня, 2021, 11:21

Флешмоб до Міжнародного дня студента планують провести на Вінниччині

13 жовтня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання організаційного комітету з  підготовки та проведення Міжнародного дня студента. Участь у засіданні взяли голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова, керівниця управління культури та мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та очільниця Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» Наталя Штогрин.

Учасники зібрання обговорили низку заходів, які планується провести 17 листопада у вищих навчальних закладах Вінниччини.

– Напередодні Міжнародного дня студента, 16 листопада, планується провести низку заходів для студентської молоді Вінниччини. Університети, училища, коледжі – всі навчальні заклади, студентська молодь братимуть участь у заходах. Родзинкою запланованого святкування буде флешмоб. Його готуватимуть виші області, а відбудеться він на Європейській площі у Вінниці, – зазначила керівниця обласного молодіжного центру «Квадрат» Наталя Штогрин.

За її словами, ініціатором проведення заходів до Дня студента виступає Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». Завдяки підтримці обласної Ради, постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, департаментів соціальної політики та освіти і науки, управління культури і мистецтв облдержадміністрації для молоді також відбудеться дискотека, розіграш призів, конкурси, онлайн акції. Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації будуть нагороджені переможці – кращі студенти, активісти у сфері молодіжної політики.

– Акцентуватимемо свою увагу, в першу чергу, на студентах, які активно займаються просуванням саме молодіжної політики. Кожен університет створить свою локацію з презентаційними матеріалами. Пригощатимемо учасників кавою зі смаколиками. Завершимо це дійство великою дискотекою  на Європейській площі. Хочемо зробити дійсно масштабний яскравий та незабутній молодіжний захід,  – додала Наталя Штогрин.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня