, 6 Жовтня
booked.net
23 Грудня, 2020, 19:46

Фонд “СтопВірус” доставляє лікарням Вінниччини “Пакунки пацієнта”

На Вінниччині триває благодійний проєкт спецфонду “СтопВірус”, який забезпечує хворих на Covid-19 жителів Вінниччини предметами першої необхідності для комфортного перебування в лікарнях. Сьогодні, 23 грудня, голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий разом з волонтарми Фонду передав 70 “Пакунків пацієнта” колективу Вінницької центральної районної лікарні. 

Станом на сьогодні чотири лікарні вже отримали такі пакунки: Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2; Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія»; Вінницька міська клінічна лікарня №3; Вінницька обласна дитяча клінічна інфекційна лікарня. Вінницька ЦРЛ стала п’ятим медзакладом, який забезпечили благодійними пакунками, а до 31 грудня волонтери планують забезпечити ними усі 23 лікарні, що визначені як опорні для лікування жителів області з Covid-19.

“Ми прагнемо спростити нашим людям, хворим на коронавірус, перебування у лікарні, зробити його максимально комфортним, наскільки це можливо в такій ситуації. І це важливо, адже коли людина хворіє, вона найбільше потребує турботи. Нехай цей проєкт створить їм гарний настрій, який, безумовно, пришвидшує процес одужання”, – сказав Вячеслав Соколовий. 

До “Пакунку пацієнта” входить 13 позицій, які стануть в нагоді в перші дні перебування в лікарні. Це невеликий набір медичних препаратів, вітаміни, електронний термометр та необхідні побутові товари: вологі серветки, набір одноразового посуду, кімнатне взуття, зубна щітка, сухі рушники. До дитячого пакунку додаються олівці та розмальовки.

Директор медзакладу Олександр Кривов’яз подякував за таку допомогу. Він  зауважив, що “Пакунок пацієнта” – дуже вдала ініціатива, адже нерідко забезпечення “ковідних” пацієнтів речами першої необхідності лягає на плечі медперсоналу, який і без того нині несе велике навантаження. 

Це підтвердила й голова правління фонду громади “Подільська громада” Олена Данілова: “Цей пакунок – він, звісно, більше для пацієнтів, але ми також розуміємо, яке навантаження сьогодні мають лікарі. Коли людина може приїхати на лікування взагалі без нічого, без предметів першої необхідності. Завдяки цьому пакунку, я сподіваюсь, ми і підтримаємо пацієнтів, і зможемо полегшити роботу медперсоналу”.

Найближчими днями “Пакунки пацієнта” доставлять у лікарні Калинівки, Козятина та Хмільника. В кожен медзаклад волонтери завезуть від 45 до 65 пакунків, в залежності від кількості пацієнтів.

Довідка: Спецфонд Стопвірус створений з ініціативи Володимира Гройсмана (Прем’єр-міністра України 2016-2019 рр.) на базі Фонду “Подільська громада” в березні 2020 року. Його мета – підтримка та поширення медичних, профілактичних та інформаційних заходів протидії розповсюдженню вірусу Covid-19. З березня по липень фонд акумулював кошти – 4 270 234 грн, а також нефінансової допомоги на 1 981 255 грн. Волонтери спецфонду побували у 136 медзакладах Вінницької області з пакунками допомоги. Завдяки роботі фонду лікарні отримували засоби індивідуального захисту, ліки, дороговартісне обладнання, тощо.

Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта" Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта" Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта" Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта" Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта" Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта"  Фонд "СтопВірус" доставляє лікарням області "Пакунки пацієнта"

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня