, 28 Листопада
booked.net
2 Вересня, 2020, 13:15

Глумилася з дітей, трощила в них на очах їхнє шкільне приладдя, – “слуга народа” зірвала Перший дзвоник на Ямпільщині

Цьогорічне 1 Вересня назавжди запам’ятається учням, їхнім батькам та педагогам Гальжбіївської школи – на жаль, не доброю згадкою, а жахом та соромом. Хто ж винний у тому, що перший шкільний день у цій школі завершився не радісними посмішками, а гіркими сльозами дітей та дорослих?

Вже багато років існує добра традиція: представники місцевого самоврядування, підприємці та меценати у День знань – 1 Вересня – дарують учням перших класів зошити, книжки, альбоми та інше шкільне приладдя. Так робиться і у Вінниці, і в інших громадах. До цього звикли і батьки, і педагоги, адже привітати «першачків» з початком навчання – справа добра і корисна.

От і цього року депутат Вінницької обласної ради Володимир Кістіон підготував подарункові набори для 345 майбутніх першокласників Ямпільщини. Воно й не дивно – Володимир Кістіон завжди підтримує зв’язок із земляками, адже сам родом з села Довжок Ямпільського району. Пакунки із зошитами, фарбами, альбомами та іншим шкільним «скарбом» були заздалегідь розвезені по школах району.

Що ж трапилося у Гальжбіївці – розповідають очевидці…

  • Просто під час свята до школи вдерлася голова Ямпільської райадміністрації Ганна Сінчак, – не приховує емоцій батько одного з гальжбіївських школярів. – Вона не дотримувалася жодних карантинних норм, відразу почала кидатися то на дітей, то на вчителів, то на нашого сільського голову. Ми вже злякалися, що вона дітей покусає – така скажена була! Сінчак видирала у малюків пакунки з подарунками, викидала з них все на підлогу та топталася по речах. Все це знімав на телефон її персональний «блогер», ще й пропонував придбати це відео присутнім. Коли голова райадміністрації нарешті вибігла зі школи, ані діти, ані дорослі не приховували сліз. Вчителі казали, що в житті такого сорому не бачили. Ось такі в нас «слуги народу»!

Того ж дня батьки написали заяву про ганебний вчинок Ганни Сінчак, адресувавши її голові Вінницької облдержадміністрації Сергію Борзову, а копію – поліції. Звернення до правоохоронців є цілком логічним: в діях голови Ямпільської РДА Ганни Сінчак є очевидні ознаки низки адміністративних та навіть кримінальних правопорушень, серед яких – перевищення службових повноважень, хуліганство, перешкоджання діяльності депутата місцевої ради та порушення норм карантину.

 

Глумилася з дітей, трощила в них на очах їхнє шкільне приладдя, - "слуга народа" зірвала Перший дзвоник на Ямпільщині

Варто нагадати, що Ганна Сінчак не вперше влаштовує скандали, вбачаючи політичну агітацію в акціях добра. Так, у червні вона гучно ремствувала з приводу того, що спецфонд «СтопВірус» організував передачу медикам Ямпільщини засобів індивідуального захисту – мовляв, так скуповуються голоси виборців. Звичайно, набагато простіше когось звинуватити в удаваних гріхах, аніж власноруч підготувати чи то допомогу медикам, чи то подарунки шкільній малечі. Щоправда, політична цнотливість пані Ганни є виключно вибірковою. Що «слугам народу» можна, то іншим – зась!

Ганну Сінчак на посаду голови Ямпільської РДА президент Зеленський призначив 19 серпня. За два тижні так звана «слуга народу» встигла не те щоб увійти в історію, але вляпатися у неї – по самі вуха. І не лише ямпільчанам зрозуміло: кожен день її перебування на керівній посаді – це мовчазна згода і президента, і голови облдержадміністрації з хамською поведінкою своїх ставлеників.

Чи є партійний квиток «Слуги народу» ліцензією на безкарність – покаже час.

Останні новини

Новини

27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада