, 4 Лютого
booked.net
3 Вересня, 2020, 10:50

Гніванський міський голова Володимир Кулешов долучився до “Української Стратегії Гройсмана”

Кожного дня до команди «Української Стратегії Гройсмана» долучаються  лідери місцевого самоврядування – авторитетні, ефективні й відповідальні. Гніванський міський голова Володимир Кулешов – один з таких.

Гніванська об`єднана територіальна громада має успішний досвід реалізації низки інфраструктурних проектів, і не остання заслуга у цьому її очільника – Володимира Кулешова. Ще до утворення ОТГ і початку децентралізації він ефективно налагоджував партнерську взаємодію з іншими громадами – зокрема, для дорожніх робіт залучалася спеціальна техніка з Вінниці. Позитивний результат отримала Гнівань й від проектного підходу для отримання грантових коштів з Євросоюзу – це також була ініціатива мера.

Коли навесні цього року Україну накрила хвиля пандемії коронавірусу, Володимир Кулешов долучився до роботи спецфонду Володимира Гройсмана «СтопВірус». В якості координатора спецфонду він забезпечив передачу до медичних закладів Гнівані й навколишніх сіл засобів індивідуального захисту та дезінфекційної рідини, а також надавав допомогу незахищеним верствам населення – це був ще один напрям роботи «СтопВірусу».

Наразі очільник Гніванської ОТГ разом з однодумцями активно працює над створенням «Стратегії-2030», також ініційованої Володимиром Гройсманом. Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє «Українська Стратегія Гройсмана», Володимир Володимирович прийняв рішення приєднатися до цієї команди професіоналів.

  • Всі бачать ефект від реалізації грамотно прописаної «Стратегії-2020» у Вінниці – місто шість років поспіль визнається найкомфортнішим для життя – в масштабах всієї України, – пояснює свій вибір Володимир Кулешов. – Тут, у Гнівані, містяни часто порівнюють все, рівняючись на Вінницю. Тепер ми маємо нагоду скористатися позитивним досвідом команди Володимира Гройсмана у кожній з громад нашої області – зробити все якомога краще, спільними зусиллями. Гадаю, від цього у виграші будуть всі земляки. Будувати успішну країну починаємо з Вінниччини!

 

Нагадаємо, останнім часом авторитетні лідери місцевого самоврядування та ефективні господарники долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній принципово нову політичну платформу для сприяння сталому розвитку територіальних громад.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого