, 4 Лютого
booked.net
27 Жовтня, 2021, 14:37

Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО

Годинниковий механізм було встановлено на вежу ще у 80-х роках минулого століття

Сьогодні, 27 жовтня, один з годинників на Вежі Артинова, яка є символом Вінниці,  частково розбирають для ремонту.
Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО

Ремонтуватимуть годинник № 3 (той, що спрямований у бік Кумбар).  З годинника зняли стрілки і демонтували редуктори. Редуктори розберуть, очистять і замінять зношені деталі, замінять двигун обертання стрілок. Крім того, оновлять електронний блок управління. Блок буде розроблено на базі мікропроцесора, він міститиметься в окремому закритому корпусі, зберігатиме працездатність при температурах від – 20°С до + 50°С,  матиме блок безперебійного живлення, що забезпечить автономну роботу тривалістю до 48 годин, матиме блок GSM для отримання поточної інформації й віддаленого керування самим годинником і допоміжними пристроями (підсвіткою циферблатів годинникового механізму), прийматиме поточний час з двох незалежних джерел, керуватиме двигуном приводу стрілок годинника.

Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО

Як повідомив заступник директора Центру історії Вінниці Сергій Гула, наявний годинниковий механізм було встановлено на Вежу ще у 80-х роках минулого століття.

Годинник на Вежі Артинова зараз ремонтують. ФОТО

“Очевидно, що він потребує оновлення. Символічно, що це відбувається саме зараз, адже наступного року нашій Вежі виповнюється 110 років. Очікується, що після повної модернізації головний годинник міста показуватиме точний час впродовж десятиліть”, – наголошує Гула.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого