, 27 Листопада
booked.net
27 Листопада, 2020, 22:30

Голова Лошак зірвала установчу сесію Оратівської селищної ради

Сьогодні, 27 листопада на свою першу сесію зібралась Оратівська селищна рада 8 сликання. На порядку денному було 11 питань серед яких: обрання секретаря ради, заступників голови та затвердження постійних коміїсій і їхнього керівного складу. 

Депутати створили лічильну комісію для обрання секретаря селищної ради. Проте, голова ради Галина Лошак оголосила перерву в роботі сесії, при чому зробила це одноосібно. Мотивуючи це тим, що лічильна комісія не готова до проведення таємного голосування. 

Депутати розцінили так дії пані Лошак некомпетентними, адже вони вступають у протиріччя з регламентом ради та нормами чинного законодавства. Більшість депутатів вимагали продовжити роботу сесії та ухвалити важливі для громади рішення. Однак голова Лошак емоційно наполягала на своєму. Мотивувала це тим, що у залі відсутня кандидатура на посаду секретаря, яку вона хоче висунути, браком голосів за цю кандидатуру та неготовністю лічильної комісії до проведення таємного голосування. Депутатам не залишалося нічого іншого, як піти на вимушену перерву в роботі сесії на умовах пані Лошак. 

Голова Лошак зірвала установчу сесію Оратівської селищної ради

Таким чином на сесії не було ухвалено жодного рішення: не обрано секретаря ради, заступників голови. Не було затверджено й кількість і склад постійних комісій. Коли продовжиться робота установчої сесії Оратівської селищної ради наразі не відомо, однак депутати сподіваються, що це станеться вже наступного тижня, і сесія буде результативною. 

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада