, 7 Лютого
booked.net

Голова Вінницької обласної ради передав комп’ютерну техніку підрозділу Національної гвардії України

15 грудня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий,  його заступник Анатолій Ткач,  депутат обласної Ради Ілля Гуменчук і Калинівський міський голова Василь Поліщук зустрілися з бійцями  однієї з військових частин, що дислокується на Вінниччині. Вячеслав Соколовий передав військовим  комп`ютерну техніку.  Така техніка потрібна військовим передусім для аеророзвідки. Ноутбуки та планшети куплені за кошти, які зібрали працівники виконавчого апарату обласної Ради.

– Ваші мужність та героїзм – на найвищому рівні, – звернувся до вояків голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Завдання, які ви виконуєте, сьогодні дозволяють Україні диктувати правила гри на полі бою. Ви звільняєте території. Демонструєте стійкість і велику силу української армії. Даєте можливість Вінниччині та багатьом іншим областям працювати, розвивати економіку, приймати внутрішньо переміщених осіб та релоковані підприємства. Дякую вам за службу, а вашому  командиру  – за організацію роботи та створення бойового духу!

Командир військової частини зазначив, що мобільна комп’ютерна техніка буде призначена для виконання завдань у зоні зіткнення,  зокрема для роботи з безпілотним апаратами.

Перший заступник командира полку, начальник штабу зауважив, що війна сьогодні диктує свої умови.

– І без нових технологій в армії не обійтися. Гарної техніки потребує аеророзвідка, – сказав він.

За його словами, планшет, ноутбук сьогодні повинен мати кожен офіцер тактичного рівня, бо від цього залежить якісь виконання завдань і життя наших військових.

– Хай  передана техніка служить нашим героям і допомагає наближати перемогу! – сказав Вячеслав Соколовий. – Робимо все можливе для підтримки наших військових!

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого