, 10 Червня
booked.net

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий відвідав Ямпільську громаду

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий з першим заступником Володимиром Кістіоном із робочою поїздкою побували у Ямпільській громаді. Вони ознайомилися з роботою місцевого підприємства, поспілкувалися  з волонтерами та відзначили найбільш активних. Участь у робочій поїздці взяли секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський та голова Могилів-Подільської районної ради Іван Телеватюк.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відзначив важливість волонтерського внеску у спільну перемогу. Він зазначив, що у березні 2022 року обласна та Вінницька міська ради створили Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, аби злагоджено організувати роботу із забезпечення військових, переселенців та підтримки економіки.

– Понад рік ми з вами переживаємо великі виклики, які стоять перед Україною, перед кожною людиною – це війна. І у цій війні об’єдналися усі – від малого до великого. Волонтерську роботу, можливо, інколи не видно, її ніхто не облікував загалом по країні, але це – дуже великі зусилля і велика праця.  Це – оперативне реагування на запити військових, без бюрократії, без дозволів, без процедур. Учора було треба, а позавчора волонтери вже зробили, – сказав Вячеслав Соколовий.

Голова обласної Ради подякував волонтерам за їхню працю. А також вручив Подяки обласної Ради найбільш активним.

– Бажаю й надалі залишатися згуртованими. Щоб ми якнайшвидше почули слово «перемога» і вже у мирній країні жили, творили та розвивалися. Маємо також зробити висновки з тих уроків, які зараз проходимо, – сказав голова обласної Ради.

Ямпільський міський голова Сергій Гаджук зазначив, відзнаки отримали люди – небайдужі до захисту нашої країни, які щоденно працюють для того, аби Україна здобула перемогу.

У Ямполі керівники області також ознайомилися з роботою місцевого приладобудівного заводу, який там працює із 1968 року. На підприємстві виробляються електричні котли, побутові газові лічильники, а також комплекти деталей газових лічильників промислового призначення різних модифікацій.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня