, 27 Листопада
booked.net
31 Березня, 2021, 8:56

Голова Вінницької ОДА підтримав звернення “Української Стратегії Гройсмана” до уряду щодо коштів для вінницького аеропорту

19 березня  фракція політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» в Вінницькій обласній Раді оголосила Звернення до Кабміну щодо  фінансування реконструкції Вінницького аеропорту.

Зокрема депутати були стурбовані відсутністю фінансування початку робіт з реконструкції аеродрому та просили виділити передбачені у державному бюджеті України кошти у сумі 604,27 млн грн.  Враховуючи важливість функціонування аеропорту для Вінниччини – ініціативу “Української Стратегії Гройсмана” підтримали більшість громад області – відповідні звернення депутати вже  приймають на сесіях місцевих рад та направляють до Кабінету Міністрів України.

Вчора до ініціативи “Української Стратегії Гройсмана” щодо фінансування реконструкці аеропорту “Вінниця”  також долучився і голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов. Зокрема на своїй офіційній сторінці в Facebook він оприлюднив  текст листа до  Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в якому просить посприяти фінансуванню стратегічного проєкту  і виділити 604,27 млн грн безпосередньо з загального фонду Державного бюджету.

 

 

 

Нет описания фото.

 

Нагадаємо, що ще в 2019 році Уряд під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана виділив за Державною цільовою програмою розвитку аеропортів 300 млн грн на першу чергу реконструкції злітно-посадкової смуги вінницького аеропорту, але за прем’єрства Олексія Гончарука Кабмін скасував це фінансування. На той момент вже була виготовлено проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла державну експертизу та отримала дозвіл на реконструкцію летовища, а місто Вінниця вклало у підготовчі роботи в межах проєкту більше 10 млн грн з бюджету громади.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада