, 7 Лютого
booked.net

Головний лікар Барської лікарні вибачився перед мамою загиблого АТОвця за дії свого підлеглого

Після інциденту у Барі, коли депутат обласної ради Олександр Хом’як вимушений був стати на захист матері загиблого АТОвця Ганни Водзяновської, голова спілки учасників АТО Барської громади Денис Гордієнко зібрав круглий стіл. На круглий стіл запросили головного лікаря Барської міської лікарні, медиків, місцевих депутатів. А також лікаря-хірурга Вячеслава Косюка, через дії якого, власне і стався, конфлікт.  Але хірург на зібрання не прийшов.

Нагадаємо, лікар  Вячеслав Косюк не хотів видавати довідку жінці, яка оформляла документи для отримання інвалідного візка для свого чоловіка, якому ампутували ногу. Ганна Водзяновська вимушена була кілька разів просити лікаря, аби він видав їй потрібний документ, але той вимагав, щоб чоловіка без ноги доставили йому на огляд. Цей лікар був останнім у переліку медиків, які мали видати заключення для отримання інвалідного візка. Зрештою, довів бідолашну до сліз, а потім звинуватив Олександра Хом’яка, який вступився за жінку, у тому, що той нібито його ударив.

Круглий стіл відбувся у сесійній залі міської ради. І на ньому головний лікар міської лікарні Олександр Костенко вибачився перед Ганною Водзяновською за дії хірурга лікарні. Він, зокрема, сказав, що лікар не виконав свої обов’язки.

Головний лікар Барської лікарні вибачився перед мамою загиблого АТОвця за дії свого підлеглого

– Я хочу вибачитись перед мамою, за те, що у моєму колективі, який я очолюю, є такі люди, які дозволяють собі так себе поводити. Сьогодні є звернення до колективу, з ініціативи його дружини, у якому усе було розказано зовсім не так. Яка б людина не була, це людина. Якщо чогось не вистачає для того, щоб зробити заключення, у нас є черговий автомобіль, який повезе лікаря будь-куди, куди потрібно, не дивлячись ні на що. Ніхто з лікарів не може сказати що колись не надали машину. У цьому випадку я дії лікаря не розумію, оскільки усе мало бути елементарно зроблено, – сказав Олександр Костенко. – Ви не маєте нікого наймати  та ні за що платити. Є автомобіль, який возить за наші податки лікарів.  У мене просто немає слів. Лікар сам своїми руками створив проблему, а тепер ми усі маємо з цим розбиратись. Лікар принизив людину на рівному місці. Я ще раз прошу вибачення за дії нашого лікаря. У нас усі пам’ятають про свої права, та, на жаль, забувають про свої обов’язки. Тут були обов’язки. Які він не виконав.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого