, 10 Червня
booked.net

Головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області обрано Вячеслава Соколового

10 січня голова обласної Ради, голова Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вячеслав Соколовий провів засідання Наглядової ради. У роботі взяли участь засновники та співзасновники Агенції: заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Віктор Біліченко та проректор із наукової роботи Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова Олег Власенко. Учасниками  засіданні Наглядової ради також стали генеральний директор Директорату регіональної політики Мінрегіону Віктор Подорожний та заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко.

Члени Наглядової ради затвердили Положення установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в новій редакції. Положення відповідає змінам, внесеним до Закону України «Про засади державної регіональної політики», які   передбачають посилення ролі агенцій регіонального розвитку в реалізації державної регіональної політики,  розширення завдань агенцій, фінансового та матеріально-технічного забезпечення їхньої діяльності.

На засіданні також затвердили Положення про Наглядову раду установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» та одноголосно переобрали Вячеслава Соколового головою Наглядової ради.

Члени Наглядової ради затвердили звіт про виконання плану роботи Агенції за 2022 рік, представлений її директоркою Наталею Гижко.  На засіданні також були затверджені зміни до бюджету Агенції регіонального розвитку за 2022 рік.

Наглядова рада погодила план діяльності установи на 2023 рік. Зокрема, планується здійснювати діяльність за такими пріоритетами: регіональний розвиток;  розвиток  мікро-, малого та середнього бізнесу; залучення інвестицій та міжнародне співробітництво; організаційний розвиток. Крім того, Наглядова рада затвердила бюджет і штатний розпис Агенції на 2023 рік.

Генеральний директор Директорату регіональної політики Мінрегіону Віктор Подорожний подякував присутнім за активну співпрацю, яку постійно демонструють Вінницька обласна Рада та обласна військова адміністрація.

– Результати виконання завдань Агенцією регіонального розвитку Вінницької області – показові для України, – зазначив Віктор Подорожний. – Серед усіх агенцій, які працюють в країні, у вашої – кращі показники. І це дуже цінно не тільки для Вінниччини, а й для всієї України. Повномасштабна війна поставила перед агенціями нові завдання, це – методична допомога територіальним громадам, підтримка внутрішньо переміщених осіб і відновлення інфраструктури та промисловості в областях. Бажаю вам успіху.

Підбиваючи підсумки засідання Наглядової ради її голова Вячеслав Соколовий наголосив, що в непростих умовах воєнного часу Агенція займатиметься не тільки розвитковими проєктами, а й роботою з переселенцями та підтримкою малого та середнього бізнесу.

– У важкий час Агенція знайшла шляхи для досягнення бажаних результатів у своїй роботі.  І обласна Рада, і обласна військова адміністрація завжди готові підтримати діяльність, спрямовану на розвиток територіальних громад Вінниччини та, загалом,  України. Всі разом маємо наближати перемогу. Цього прагнемо, для цього працюємо.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня