, 11 Серпня
booked.net

Головою Вінницької районної парторганізації “Української Стратегії Гройсмана” обрано Ігоря Шутака

Сьогодні, 22 липня, відбулося засідання Ради Вінницької обласної організації політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана” під головуванням очільника обласного партійного осередку – Вінницького міського голови Сергія Моргунова та за участі голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового, на якому було розглянуто низку питань поточної роботи, в тому числі й кадрові.

Навіть в умовах воєнного стану партійці “Української Стратегії” ведуть активну роботу, зосереджуючись, в першу чергу на гуманітарному напрямку – організації допомоги нашим захисникам, координації зусиль в облаштуванні переселенцям та сприяння відновленню економіки. Тому питання кадрової розбудови партійних структур є своєчасним і правильним.

Саме тому сьогодні було розглянуто питання щодо висунення кандидатури на посаду очільника Вінницької районної партійної організації. Із запропонованою кандидатурою Ігоря Шутака, який працює на посаді голови Вінницької районної ради, погодилися всі присутні.

Подякувавши колегам-однопартійцям за довіру, Ігор Шутак запевнив, що під його керівництвом районна парторганізація й надалі робитиме все залежне для наближення нашої спільної Перемоги.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня