, 11 Серпня
booked.net

Господарки “Степанівських food військ” отримали продукти від вінницьких волонтерів

Благодійний фонд Вінницької громади “Подільська громада” передав продукти харчування господаркам з волонтерського “підрозділу” “Степанівські food війська”. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

“Кулінарним військам” передали чотири мішки цукру для згущеного молока та випічки, а також коробку олії для смаження овочів для паштетів та салатів по-корейськи.

Окрім того, волонтери з Вінниці зібрали для господинь Пакети для вакуумування, банки та кришки для закривання страв, а також сухе молоко та борошно на випічку.

“Степанівські food війська” очолює Юлія Гаврилюк. У 2014 році вона переїхала на Вінниччину з Криму. Поки Юлія готує страви для бійців на передовій, її чоловік боронить країну у лавах ЗСУ.

“Складно порахувати, скільки банок тушонки чи кілограмів смаколиків вони передали на передову, але легко подякувати за невтомну працю волонтерській команді зі Степанівки та усім небайдужим, які підтримують їхню діяльність. Саме завдяки таким людям наші захисники і захисниці почуваються впевненіше”. – розповідають про “food війська” у “Подільській громаді”.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня