, 11 Червня
booked.net

Господині Стрижавки готують польову кашу для фронту

 

Волонтерки зі Стрижавської громади налагодили виробництво та відправку на передову консервованих каш під власним брендом — “Польова каша Стрижавчанка”. Перша партія з 250 півлітрових банок доставлена до підрозділів на сході країни, повідомляє інформ-агентство Міноборони “Армія.Inform”.

Серед господарочок є і мама захисника, який зараз воює на сході України, і одна вимушена переселенка, є й жінка, яка повернулася з-за кордону, аби допомагати тим, хто боронить Україну в один із найважчих її періодів.

“Каші для наших захисників — це лише дещиця з того, що ми робимо та можемо робити для потреб військових, — говорить одна з ініціаторок волонтерського виробництва Олена Бессараба. — У Стрижавській громаді об’єдналися справжні патріоти — нас кілька жінок, які виготовляють тушонки й каші, а згодом ми відвозимо їх безпосередньо до споживачів! Якраз щойно наша команда повернулася з поїздки до Донецької області, де серед іншого вантажу ми передали хлопцям і дівчатам також і польову кашу “Стрижавчанка””.

Олена — представниця військово-медичної родини. Її чоловік — офіцер-медик Андрій Грачов, донедавна — начальник управління у справах ветеранів війни Вінницької обласної військової адміністрації, а після вторгнення росії — начмед однієї з військових частин на сході держави. Олена ж — старший лейтенант медичної служби запасу.   До того ж і 19-річний син, студент-медик, теж проходить військову службу.

Проєкт “Польова каша Стрижавчанка”  відбувся. Втім, звісно, стрижавчанки будуть раді будь-якій допомозі їхньому власному виробництву.

 

 

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня