, 27 Листопада
booked.net
10 Грудня, 2020, 14:31

Гройсман: Децентралізацію треба завершувати терміново

Реформу з децентралізації треба закінчувати терміново. Влада це має зробити уже в 2021 році. Про це в інтерв’ю Олесі Бацман заявив Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр.

– У влади зараз немає лідера цієї реформи. Взагалі. І немає жодного плану, як її завершити, – зазначив Володимир Гройсман. – Я б завершував її зараз змінами до Конституції. Конституційний процес достатньо тривалий. І уже треба було б починати: формувати обласні виконкоми, призначати якісних префектів, які будуть контролювати місцеву владу з юридичної точки зору. Цей баланс потрібно створити. А його сьогодні немає. А те, що є, має недолугий вигляд.

Володимир Гройсман уточнив, що завершення децентралізації має відбутися уже у 2021 році, якщо у нинішньої влади є на це політична воля. Те, що відбувається зараз Прем’єр-міністр 2016-2019 рр оцінює дуже скептично.

– Я завжди був лідером цієї реформи. Я її проштовхував, я її захищав, модерував нові рішення. Звісно, разом із мерами, експертами формував навколо цього команду однодумців, яких вів вперед. Зараз, мені здається, у владі немає нікого, хто в цьому глибо розбирається.

Повна версія інтерв’ю

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада