, 28 Червня
booked.net
20 Січня, 2021, 14:08

Гройсман розкритикував владу за рішення щодо вакцини: Нам втридорога пропонують якусь вакцину з Китаю

Українська влада приймає запізнілі рішення в питанні боротьби з коронавірусом, заявив в ефірі каналу «Україна 24» Прем’єр-міністр України (2016-2019 рр) Володимир Гройсман.

– Будь-які рішення, які сьогодні приймаються, – або неадекватні, або не відповідають реальним потребам. Я пів року тому сказав про те, що у нас такі реалії, що українська влада післязавтра ухвалює рішення, які треба було ухвалити позавчора. І щоразу я в цьому переконуюся. Цей недалекоглядний підхід завдає страждання людям. Ми зараз всі оповиті цією божевільною пандемією, — заявив він.

Володимир Гройсман розповів, як звертався до влади щодо закупівлі вакцин.

– В кінці березня я написав офіційного листа прем’єр-міністру з добрими намірами: пане прем’єр-міністр, я вас прошу, проведіть переговори з європейськими партнерами, приєднайтеся до них для того, щоб зробити контракти на закупівлю вакцин в Україну, коли вони будуть розроблені. Не треба мати «сім п’ядей у лобі». Робіть те саме, що робить Німеччина, ЄС. Відповіді я не отримав. Але потім, у липні, я запитав прем’єра про свій лист, а він мені в прямому ефірі відповів, що вони вже це зробили. Що ми бачимо сьогодні? Європейський Союз почав вакцинуватися, багато країн світу почали, закупили вакцину, а в Україні немає вакцини, при цьому нам втридорога пропонують якусь вакцину з Китаю. Чому 40 млн українців мають бути обмежені в праві перемогти епідемію? Чи ми будемо щодня 100-200 осіб ховати, лікарі падатимуть з ніг, економіка буде зупинена, люди страждатимуть? Ми будемо мати проблему з пандемією весь 2021 рік. Просто соромно. Я вважаю, що за таке прощати не можна, — сказав він.

Останні новини

Новини

27 Червня
24 Червня
23 Червня