, 1 Грудня
booked.net
1 Березня, 2021, 12:01

Гройсман розповів, як переконати українців у безпечності вакцини

Прем’єр-міністр України (2016-2019 рр) і лідер партії «Українська Стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман закликав публічно вакцинуватися від COVID-19 голів облдержадміністрацій, урядовців на народних депутатів. Таку заяву він зробив в ефірі на телеканалі «Україна-24».

– Я зараз бачу якийсь флешмоб від глав адміністрацій: знаходять лікарів, починають їм говорити, що вони повинні публічно вколоти собі вакцину цю, стають поруч з ними, роблять селфі, а вони собі колють. В мене питання: а чого глава адміністрації сам собі не коле в цій лікарні і не робить селфі? Чому він не хоче робити вакцинацію? А з тими, хто відмовляється, починають проводити виховні бесіди. Я за таку політику одразу б знімав з посад неадекватних чиновників. Вони повинні показувати всім приклад, – зазначив Володимир Гройсман.

Також він оцінив нинішню ситуацію з вакциною і самою вакцинацією в Україні.

Гройсман розповів, як переконати українців у безпечності вакцини

– Завдання уряду – забезпечити українців найкращим. Ось є в світі три найкращих позиції щодо вакцинації – українці повинні отримати хоча б одну з них. Їм привезли щось, невідомо що, з якоюсь назвою. І тут починають всіх переконувати, що це така назва, а то не така назва, підриваючи довіру до питання вакцинації. Ми ж бачимо, що вакцинується Америка, Європа, Ізраїль, де уряд реально дбає про своїх громадян. Pfizer, Moderna, AstraZeneca – оригінальна AstraZeneca. В Україні немає жодної такої вакцини, – сказав Гройсман.

Останні новини

Новини

30 Листопада
29 Листопада