, 28 Вересня
booked.net
5 Лютого, 2021, 15:06

Гройсман: Цьогоріч запозичення України сягають 700 мільярдів гривень! Це трагедія!

Гройсман порадив чинному Уряду почати нарешті займатися економікою і не нарощувати державний борг. Про це прем’єр-міністр України (2016-2019 рр) заявив в ефірі каналу «Україна 24». 

– Чим сьогодні займається влада? Нарощує державний борг. Найближчі два-три роки його розмір зросте неймовірно і наступні покоління впродовж 5-10 років будуть маятись, сплачуючи відсотки. Цьогоріч запозичення сягають 700 мільярдів гривень! Це трагедія! Дефіцит бюджету 2020-2021 років – найбільший за останні 10 років! І за це розплачуватимуться усі українці, – сказав Володимир Гройсман. –  Тому я завжди звертаюсь до Уряду: почніть нарешті займатись економікою!

Він також нагадав, що коли очолив Кабінет міністрів, то борг України сягав 80%, а коли передавав справи – то цей борг зменшився до 50%. Нинішня  ж ситуація в Україні, на переконання Володимира Гройсмана, призводить до того, що системне підвищення зарплат усім українцям стає неможливим через борговий тягар, який ляже на плечі усіх громадян країни.

– А те, що ви підвищуєте на 20% для учителів і надаєте місцевим бюджетам гроші під це – то це обман, – звернувся Володимир Гройсман до представників влади.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня