, 30 Листопада
booked.net
10 Грудня, 2020, 11:44

Гройсман: у Пенсійному фонді уже нестача ресурсу

Володимир Гройсман не виключає, що через кризу бюджетних платежів виплати зарплат і пенсій в Україні можуть опинитися під загрозою. Про це Прем’єр-міністр 2016-2019 рр сказав, відповідаючи на запитання в інтерв’ю з Олесею Бацман.

– Коли ми подивимося по надходженнях у бюджет, вони сьогодні не добирають 20 мільярдів гривень – це дуже велика сума. Якщо ми говоримо у комплексі, то у Пенсійному фонді є уже нестача ресурсу по доходах. Тож ризики дуже високі, – сказав Володимир Гройсман. – В кінці року ми бачимо велику кризу платежів. Тому що у держави не вистачає грошей платити за все. Це кризова ситуація.

Володимир Гройсман також відзначив, що зараз в Україні зменшились капітальні інвестиції.

– Поки ж ми бачимо падіння економіки. Якщо у цифрах, то капітальні інвестиції зменшились на 150 мільярдів гривень  – це велика цифра. Це ті гроші, які бізнес не вклав у свій розвиток, – сказав він.

Прем’єр-міністр України 2016-2019 років радить нинішньому Уряду якнайшвидше вжити заходів для підтримки економіки і бізнесу.

– Що довше влада тягнутиме з ухваленням правильних рішень, тим гіршою ставатиме ситуація в Україні. Я щиро вболіваю за те, щоб у неї все вийшло. Якщо ситуація повернеться під контроль, то Україна стане успішнішою. А значить і люди будуть задоволені життям – це найголовніше, – сказав Володимир Гройсман. – Влада має підтримати український бізнес, тих, хто створює робочі місця і платить зарплату. Вкотре підкреслюю: Уряд має оприлюднити реальний і чіткий план, який дозволить підприємцям не просто вистояти, а й розвиватись.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада