, 27 Листопада
booked.net

Гройсман закликав нардепів не голосувати за новий районний поділ, який може привести до ре-централізації

Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман переконаний, що проєкт постанови про новий поділ держави на райони призведе до фактичного руйнування реформи децентралізації, управлінських конфліктів та унеможливлення жителів громад поліпшувати якість свого життя та самостійно розв`язувати свої проблеми.

Володимир Борисович звернувся до народних депутатів України з вимогою не підтримувати проєкт постанови #3650 щодо нового районного поділу,  щоб «не ламати  децентралізацію через коліно».

На своїй сторінці у Facebook він написав:

–  Напередодні голосування постанови щодо нового районного поділу, ЗВЕРТАЮСЬ ДО НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ – не ламайте децентралізацію через коліно! Тому що недовіра і хаос, які створює ця постанова, – вірний крок до руйнування реформи децентралізаціі, яка досі вважалась однією з найуспішніших.

Ви збираєтесь включити міста обласного значення в райони, а хто розуміє, як ця нова система буде діяти?

Яким буде розподіл повноважень? Розподіл ресурсів?

Навіщо закладати ці нікому не потрібні управлінські конфлікти? Я багато років боровся за те, щоб люди на місцях отримали можливість покращувати якість свого життя і самостійно вирішувати свої проблеми, і сьогодні мені боляче дивитись на ці незрозумілі кроки, які можуть привести до ре-централізації. Найгірше, що більшість представників місцевого самоврядування проти такого шляху, але їх просто не чують й ігнорують. І це неприпустимо! Наголошую – рішення про новий районний поділ має голосуватися тільки в пакеті з чітким визначенням розподілу повноважень, відповідальності і фінансових ресурсів – і тільки в діалозі з представниками органів місцевого самоврядування.

 

 

 

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада