, 29 Травня
booked.net

Гроші для виплат за лікарняними на Вінниччині є, але досі немає бланків

Понад місяць на Вінниччині не видають лікарняні листки. Їх замінили на довідки, які лише свідчать про те, що людина була тимчасово непрацездатна. Але за ними не відбувається нарахувань протягом періоду хвороби.

За інформацією Фонду соцстраху, гроші для виплат по листкам непрацездатності – є. Про це  повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА. Алгоритм їх видачі розроблений.

«Листок непрацездатності – це централізована закупівля, яка здійснюється за кошти державного бюджету Міністерства охорони здоров’я України. Ми очікуємо, коли в область надійдуть бланки. І люди одразу зможуть їх обміняти. Нагадаю, на сьогодні, люди, які потребують листок непрацездатності, отримують довідку. Вона обов’язково має бути завірена печаткою закладу за підписом лікаря. Обов’язково під номером», – зауважила нам Тетяна Бондаренко, заступниця директора департаменту.

 

 

Точна дата, коли листки непрацездатності з’являться у нашому регіоні, надійде згодом. Для його переоформлення вінничанам радять зв’язатися із своїм сімейним лікарем.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня