, 4 Лютого
booked.net
29 Вересня, 2020, 14:16

Грошову компенсацію за “пакунок малюка” вінничани зможуть витратити у 14 магазинах

З 1 вересня  почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги  замість «пакунку малюка», який видавали породіллям одразу в пологовому.  Наразі, батьки мають  отримувати компенсацію на банківську картку у розмірі 5 тисяч грн.. Ці гроші можна витратити лише на товари для малечі.

Верховна Рада проголосувала за повернення «пакунків малюка», запроваджених Урядом Гройсмана

На сайті Міністерства соціальної політики з’явився перелік магазинів, де можна придбати ці товари. У Вінниці таких магазинів наразі  14 – фірмовий магазин «Ярослав» та лінія магазинів EVA.

У Мінсоцполітики зазначають, що 1 вересня вже 13 тисяч осіб отримали грошову компенсацію на суму 67 мільйонів гривень. Скільки серед них вінничан та жителів області – невідомо.

«Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проекту», – йдеться у повідомленні.

Наразі до пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» приєднались 150 закладів торгівлі, у тому числі інтернет-магазини.

Нагадаємо, «бейбі-бокси» почали видавати в 2018 році, за ініціативою Уряду Володимира Гройсмана. За два роки їх отримали 21 111 породіль з Вінниччини,  але в травні цього року «бейбі-бокси» закінчилися і матусям пообіцяли грошову компенсацію. В липні була прийнята Постанова КабМіну №744 про реалізацію пілотного проєкту   з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого