, 19 Травня
booked.net

Гуманітарний штаб за тиждень відправив майже 60 тонн допомоги до охоплених війною регіонів, – Сергій Моргунов

55-й день війни з початку повномасштабного вторгнення. За минулий тиждень Гуманітарний штаб відправив на запити громад майже 60 тонн допомоги: у міста, де ведуться бої, та для підтримки переселенців у Вінницькій області. Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«А вчора волонтери хабу розвантажили автівку з продуктами зі словацького міста Кошице – це 2 тонни консервів, батончиків та фруктових пюре», – говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що у Вінниці живуть понад 24,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєструвались. І кількість людей, які змушені покидати свої рідні міста і села, зростає.

«Розумію, як важко адаптуватися до життя в новому і незнайомому місті. Ви можете розраховувати на підтримку наших служб і самих вінничан. Важливо, щоб містяни та нові жителі громади показали приклад взаємної поваги та толерантності. Складно усім – але у згуртованості наша сила», – наголошує Сергій Моргунов.

Крім того, очільник міста повідомив, що 15 підприємств вже здійснюють релокацію. Також місто допомагає ФОПам, які хочуть відновити свою роботу у Вінниці. Перші два – з Маріуполя – уже отримали дозвіл, щоб перереєструвати бізнес за адресою гуртожитку, який належить Вінницькій громаді.

«Ці підприємці спеціалізуються на послугах з автоматизації обліку продажів, у сфері нерухомості та бухгалтерській справі. Нам потрібні нові робочі місця, щоб економіка працювала. Боронимо нашу землю на всіх фронтах. Разом – до перемоги!» – наголошує Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня